VODIČ VZV, ZÁSOBOVAČ LINKKY V DNV

11.12.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
hľadáme šikovných ľudí do výrobnej spoločnosti na pozíciu manipulant VZV, vodič VZV, zásobovač linky.
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
ponúkame stabilnú prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.
Prvých šesť mesiacov sa pracuje pod ADZ, náslende garantujeme plynulý prestup do kmeňa spoločnosti. Po prestupe sa automaticky zvyšuje mzda a získavate nárok na 13ty a 14ty plat.
Zabezpečujeme ubytovanie zdarma 5 minút od miesta výkonu práce.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- platný preukaz VZV typu W1
- skúsenosti s riadením vysokozdvižného vozíka
- chuť pracovať
- ochota pracovať na zmeny