Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružinovská 1 E, 821 02 Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Cieľom pozície Junior nákupca/nákupkyňa je vyškoliť si špičkových manažérov.
Počas 18-tich mesiacov dostaneš komplexné zapracovanie, aby si si neskôr mohol/a prevziať pozíciu nákupcu/nákupkyne, kedy budeš samostatne zodpovedať za svoj sortiment predávaných produktov.

Zapracovanie sa člení na 3 fázy:

1. Základná fáza

Získaš základné vedomosti a znalosti v rámci jednotlivých špecializovaných oddelení na úseku nákupu, s ktorými budeš v budúcnosti intenzívne spolupracovať.

2. Orientačná fáza

V tejto fáze sa bližšie zoznámiš s procesmi a celkovým chodom našich predajní a logistických centier.

3. Prehlbovacia fáza

Počas tohto obdobia si prehĺbiš svoje znalosti prostredníctvom zapracovania priamo po boku našich nákupcov v rámci Learning by doing. Naučíme ťa rozlišovať kvalitu produktov a zabezpečovať požadovaný objem, pripravíme ťa na vyjednávanie podmienok spolupráce s obchodnými partnermi, budeš sledovať trendy na trhu a zabezpečovať rozvoj produktového portfólia.
Po úspešnom absolvovaní finálneho hodnotenia si preberieš pozíciu nákupcu/nákupkyne a zároveň s ňou aj zodpovednosť za svoj sortiment predávaných produktov.
Ponúkaný plat (základná mzda):
2000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Nástupná mzda: 2.000 €
Iné výhody:
• nástupná mzda 2.000 €,
• ročný príspevok na ubytovanie 3.000 € pri presťahovaní,
• stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
• rovnaká mzda pre mužov a ženy,
• pracovný pomer na dobu určitú - 18 mesiacov (s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú),
• príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
• prepracovaný systém zaškolenia metódou "Learning-by-doing",
• prepracovaný systém školení na ďalšie vzdelávanie,
• možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
• doplnkové dôchodkové sporenie,
• sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
• karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
• karta Multisport,
• deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
• narodeninový darček,
• darček pre budúcich rodičov,
• darček pre prvákov,
• vitamínový balíček, deň zdravia,
• letný tábor pre deti,
• firemné jubileum.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
• ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie,
• znalosť nemeckého jazyka aktívne slovom a písmom alebo znalosť anglického jazyka slovom a písmom a nemeckého jazyka min. na úrovni B1,
• pracovná skúsenosť v oblasti obchodu, nákupu, potravín - výhodou,
• vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu,
• zodpovednosť,
• schopnosť presadiť sa, vyjednávať a komunikovať,
• flexibilita / kreativita, analytické myslenie,
• nadšenie pre obchod,
• vodičský preukaz sk. B.
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť LIDL vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii sa ich počet do konca roka zvýšil
na 39. Dnes tvorí jej obchodnú sieť po celom Slovensku 139 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Nemšovej, Prešove a Seredi.
Oblasť pôsobenia:
Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom
Adresa:
LIDL Slovenská republika v. o. s.
Ružinovská 1E
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Kariérne možnosti na centrále
Ružinovská 1E, Bratislava, 821 02, Slovenská republika

Kontaktný email:

kariera@lidl.sk

Reaguj na ponuku