Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

STAVBYVEDOUCÍ

27.06.2017 První KEY-STAV a.s.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
• řízení staveb po celé ČR
• odpovědnost za celkový výsledek stavby
• odpovědnost za technické a ekonomické řízení svěřených staveb
• odpovědnost za administrativně technické vedení svěřených staveb
• profesionální komunikace s investorem a projektantem
Ponúkaný plat:
od 25000 do 35000 CZK
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Nabízíme:
• možnost nástupu dle dohody
• práci na HPP
• mobilní telefon, PC, služební vůz
• odpovídající mzdové ohodnocení, 25 000 – 35 000 Kč / měs.
• prémiové ohodnocení
• pro zahraniční zaměstnance zajištění ubytování

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Všeobecne požadované znalosti:
Požadavky:
• SŠ nebo VŠ stavebního směru
• praxe min. 3 roky v řízení stavební výroby, praxe v přípravě výroby a projekci výhodou
• autorizace v oboru pozemní stavby výhodou ( případně jiná autorizace)
• znalost technologických postupů stavební výroby a stavebních prací
• znalost ekonomiky staveb
• schopnost komplexního řízení stavby
• znalost práce na PC - Word, Excel, znalost programů Build Power, euroCALC a autoCAD výhodou
• ŘP sk. B, ochota cestovat
• iniciativa, samostatnost, flexibilita, schopnost řídit tým lidí, dobré vystupování
Vodičský preukaz:
Skupina: B