#TsmeMy

    Predajca Telekom centra, značková predajňa POPRAD OC MAX

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Poprad
    OC MAX

    Pozícia / odvetvie

    Obchodný zástupca, Predavač

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme posilu - predajcu do Telekom centra pre nášho obchodného partnera INTERPOLLUX, s.r.o. (tzn. na značkovú predajňu).

    S ČÍM SA STRETNEŠ V PRÁCI
    - budeš sa nielen rozprávať o produktoch so zákazníkom, ale hlavne mu predáš riešenie ušité na mieru
    - budeš zvládať emócie a nálady rôznych zákazníkov
    - budeš odborníkom v oblasti telekomunikácií

    Ponúkaný plat

    576 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 576 € brutto + variabilná zložka. Po zaučení a na základe rozhodnutia zamestnávateľa možnosť dosiahnuť celkový príjem vo výške 1.200 € brutto mesačne (obsahuje základnú zložku a variabilnú zložku mzdy).

    Benefity a ďalšie výhody

    PONÚKANÉ BENEFITY
    -šikovní predajcovia zarábajú viac ako 1.200 € (základ + variabilná zložka+ odmena)
    -MAGIO TV u Teba doma zadarmo
    -50 % zamestnanecká zľava na paušál ÁNO
    -rôzne EVENTY pre najlepších predajcov- naposledy : Dubaj, Thajsko, Taliansko, Kanárske ostrovy
    -tréningy a školenia Ťa vypracujú na profesionálneho obchodníka
    -špeciálna podpora pre nováčika (Teba) na začiatku
    -mladý kolektív, tímový duch

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    10.12.2018

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Informácie pre uchádzača

    Ďakujeme, že si to dočítal(a) až sem! Vážime si to. Tešíme sa na Tvoju reakciu - zaslanie profesného životopisu na adresu: email .

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ KU SVOJEJ PRÁCI?
    -chuť učiť sa a neustále na sebe pracovať
    -cit pre biznis
    -umenie načúvať klientom
    -schopnosť spozorovať príležitosť na predaj
    -zručnosť pracovať s počítačom a rýchlo sa naučiť pracovať v rôznych systémoch naraz
    -iskru v očiach - nadšenie pre svoju značku, produkty a telko biznis
    -v neposlednom rade vytrvalosť - len tak sa nenecháš odradiť neúspechom

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!