startgroup

Sales Consultant

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si skúsený obchodník a zároveň rád športuješ? Pre nášho klienta, spoločnosť ponúkajúcu unikátny program benefitov zameraný na oblasť športu a relaxácie firemným klientom na Slovensku, hľadáme dynamického kandidáta na pozíciu - Sales Consultant.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových klientov vo zverenom regióne
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- analýza potrieb zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva
- príprava a realizácia ponúk a cenových kalkulácií
- plnenie stanovených cieľov, pravidelný reporting

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- príjemné pracovné prostredie
- samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- zamestnanecká karta športových benefitov
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 2 roky
- skúsenosti s predajom služieb
- nadšenie pre šport
- dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti, kreativita, flexibilita, time management
- samostatnosť, proaktivita a orientácia na výsledok
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- vodičský preukaz sk. B