Sales Manager

20.10.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, spoločnosť ponúkajúcu unikátny program benefitov zameraný na oblasť športu a relaxácie firemným klientom na Slovensku, hľadáme dynamického kandidáta na pozíciu - Sales Manager.

Náplň práce:
- aktívne vyhľadávanie nových klientov vo zvolenom regióne
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- analýza potrieb zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva
- príprava a realizácia ponúk a cenových kalkulácií
- plnenie stanovených cieľov, pravidelný reporting
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- príjemné pracovné prostredie
- samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- zamestnanecká karta športových benefitov
- zaujímavé finančné ohodnotenie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- SŠ / VŠ vzdelanie
- skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 2 roky
- skúsenosti s predajom služieb
- nadšenie pre šport
- dobré komunikačné a prezentačné vlastnosti, kreativita, flexibilita, time management
- samostatnosť, proaktivita a orientácia na výsledok
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- vodičský preukaz sk. B