Operátor výroby: nové miesta v automotive, stabilný plat aj bez praxe!

23.09.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Naštartujte kariéru v automobilovom priemysle! Ponúkame vám stabilnú prácu operátora výroby u prestížnej značky, ktorá sa zameriava na výrobu sedačiek pre špičkové automobily. K nej vám navyše poskytneme stabilný zárobok do 850€, ubytovanie a stravovanie zadarmo, príspevok na dopravu a ďalšie výhody. Začať môžete aj bez predošlej praxe!

Náplňou vašej práce bude:
• Kompletizácia sedačiek pre automobily luxusných značiek
• Stanete sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP autá

Ponúkame:
• Zárobok až 850€
• Stabilnú prácu aj bez predošlej praxe
• Ubytovanie zdarma
• Doprava zdarma alebo príspevok na dopravu
• Stravovanie v závodnej jedálni zadarmo
• Atraktívne a čisté moderné prostredie
• Možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom

Požadujeme:
• Dosiahnuté základné vzdelanie
• Predošlá prax nie je potrebná
Ponúkaný plat:
do 850 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Volajte ihneď 02/20 839 500

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené