startgroup

Mechanik chladiarenských zariadenení

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Banskobystrický kraj

Pozícia / odvetvie

Reality a stavebníctvo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Mechanik chladiarenských zariadení.
Náplň práce:
- montovanie, demontovania a kompletizovanie chladiacich a klimatizačných zariadení
- zisťovanie porúch a určovanie postupov potrebných na ich odstránenie
- zapájanie automatických a riadiacich prvkov do chladiacich a klimatizačných zariadení
- posudzovanie zariadení z hľadiska ich spĺňania noriem a predpisov

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca pre firmu zaradenú medzi top 10 zamestnávateľov vo svojej oblasti
- práca v príjemnom kolektíve
- firemné akcie
- služobné vozidlo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate požiadavky obsadzovanej pracovnej pozície, prosím pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie: SŠ/ vhodné aj pre absolventa
Osobnostné požiadavky: ochota vzdelávať sa
manuálna zručnosť, samostatnosť
základné technické znalosti, zodpovednosť
člen chladiarenského zväzu - výhodou