Brigádnik - Agile JAVA Coder for IoT platform

14.11.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme novú posilu do tímu vývoja platforiem a služieb. Dostaneš svojho interného konzultanta. Založíme si kanál na Viber/Slack pre efektívnu komunikáciu real-time. Budeme viesť projekt v štýle Agile SCRUM, takže sa naučíš nové veci v praxi. Tvojou pracovnou náplňou bude tiež:
-práca na opensource IoT plarforme
-analýza zdrojových kódov (server, client a log appendery)
-vytvorenie nového log appenderu Flume pre BigData
-vytvorenie nového parsera pre vstupné protokoly s Payload enricherom
-vytvorenie Aplikačného loadbalancera pre TCP stream
-testovanie v ST Labe.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
-Logické myslenie
-Analytické myslenie
-Orientácia na výsledok/ cieľ
-Samostatnosť
-Proaktivita
-Dôslednosť
-Komunikačné zručnosti
-Predchádzajúce skúsenosti so stážou/brigádou vítané
-Veľmi dobré znalosti MS Excel, Word, Powerpoint
-Prehľad v oblasti infraštruktúry (základná aplikačná a HW architektúra vo veľkej firme) a procesnej metodike informačných technológií (poznanie základov ITIL a SDLC metodiky vítané)
-Ideálne, ak sa vieš pochváliť nejakým projektom, na ktorom si robil, môže to byt odkaz na GitHub, alebo blog či písomná práca
-C, C++ a Android skills sú vítané