Asistentka predaja pre prestížnu značku - Švédsko.

12.08.2017 Universal Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vynikajúca príležitosť ako si skvele zarobiť a pracovať pre luxusnú značku v okolí Štokholmu alebo v Göteborgu!

Úspešný tím ľudí pracujúcich dlhodobo pre túto značku dosiahol skvelé výsledky a aj vďaka nim spoločnosť expanduje a prijíma nových kolegov.

Na túto pozíciu máme výborné recenzie od umiestnených uchádzačov:

“ Dobrý večer , chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať za sprostredkovanie práce. Chcela som sa Vám už ozvať skôr, ale všetko bolo také rušné. Všetko je super, práca aj zamestnávateľ
Ponúkaný plat:
od 1700 do 4000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Maximálna mzda nemá limit – závisí od Vašej šikovnosti.
V praxi zarábajú noví kolegovia počas skúšobnej doby 1700 – 2500,- Eur v čistom . Najšikovnejší kolegovia zarobia aj 4000 Eur v čistom (najmä v období Vianoc).
Garantovaná hranica mzdy počas prvých šiestich mesiacov je 1000 Eur v čistom za mesiac.
Iné výhody:
- možnosť preplatenia letenky už po troch odpracovaných mesiacoch
- prvý mesiac ubytovania zdarma
- transport po príchode z letiska zdarma
- transport z/do práce je tiež prvý mesiac zdarma
- bezplatné zaškolenie na danú pozíciu
- zamestnávateľ motivuje svojich pracovníkov, aby si pre nich pracovali čo najdlhšie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
- spoločnosť, pre ktorú budete pracovať je distribútorom Gratiae Organic Beauty of Nature vo Švédsku
- v súčasnosti má zamestnávateľ zabehnuté obchody v regióne Štokholm, avšak nové predajne sa nedávno otvorili aj v meste Göteborg
- tím pracovníkov spoločnosti tvoria mladí, úspešní a cieľavedomí ľudia
- spokojnosť zamestnancov je pre zamestnávateľa kľúčová
- viac na gratiaecosmetics.com

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni? (znalosť ďalšieho jazyka je plus)
- dynamická osoba (preferencia 18-28 rokov), ktorá má skúsenosti s predajom, propagáciou, hostessingom, či v kozmetických službách
- skúsenosti sú výhodou nie podmienkou, dôležitá je motivácia a chuť začať svoju profesionálnu kariéru v zahraničí
- priateľská, komunikatívna a otvorená osobnosť s pozitívnym prístupom k práci a k ľuďom
- schopnosť pracovať pod stresom a dosahovať vytýčené ciele