Operátor výroby / Trenčianske Stankovce

16.11.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trenčianske Stankovce
Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracovnou náplňou výrobného operátora je činnosť súvisiaca s výrobou závesných plynových kotlov.
Vykonávanie a dodržiavanie pracovných postupov, kontrola hotových produktov, vedenie potrebných záznamov.
Dodržiavanie predpisov PO a BOZP, 5S na pracovisku, interných predpisov a smerníc.

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke.
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás zaslaním životopisu na adresu : email Po obdržaní životopisu Vás budeme následne v priebehu pár dní kontaktovať. Práca je vhodná aj pre absolventov. Vopred ďakujeme každému kandidátovi, už teraz sa tešíme na spoluprácu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Pozícii vyhovujú kandidáti so stredoškolským vzdelaním bez maturity, s maturitou, príp. vyšším odborným vzdelaním.
Vyžadujeme manuálnu zručnosť, zodpovednosť, flexibilitu a chuť pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, prácu v mladom kolektívne.
Stravovanie je zabezpečené priamo na pracovisku.
Práca je vhodná aj pre absolventov.
UBYTOVANIE neposkytujeme.