startgroup

Operátor výroby / Trenčianske Stankovce

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trenčiansky kraj
Trenčianske Stankovce

Pozícia / odvetvie

Výroba

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracovnou náplňou výrobného operátora je činnosť súvisiaca s výrobou závesných plynových kotlov.
Vykonávanie a dodržiavanie pracovných postupov, kontrola hotových produktov, vedenie potrebných záznamov.
Dodržiavanie predpisov PO a BOZP, 5S na pracovisku, interných predpisov a smerníc.

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke.

Ponúkaný plat

4 EUR

Benefity a ďalšie výhody

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte nás zaslaním životopisu na adresu : jbendova@startgroup.sk. Po obdržaní životopisu Vás budeme následne v priebehu pár dní kontaktovať. Práca je vhodná aj pre absolventov. Vopred ďakujeme každému kandidátovi, už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, prácu v mladom kolektívne.
Stravovanie je zabezpečené priamo na pracovisku.
Práca je vhodná aj pre absolventov. Doprava zabezpečená zo 4 smerov.
UBYTOVANIE neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou, vyššie odborné vzdelanie
- spoľahlivosť, zodpovednosť, lojálnosť, chuť pracovať