APLIKAČNÝ INŽINIER (aj absolventi) (Ref. č.: 1-30-27964/PF)

21.09.2017 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii APLIKAČNÝ INŽINIER, ktorý:

- Navrhuje zapojenia elektronických obvodov
- Navrhuje a špecifikuje technické riešenie podľa zadania
- Vyhotovuje DPS, navrhuje použité elektronickí súčiastky testovací postup
- Vykonáva konfiguráciu, nastavenie a skúšky aplikácií
- Aktívne spolupracuje s ostatnými inžinierskymi a projekčnými oddeleniami
- Overuje, či navrhnuté riešenie spĺňa zákaznícke špecifikácie
Ponúkaný plat:
od 1300 do 2400 EUR
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
neuvedené
Od kandidáta sa vyžadujeme nasledovné:
- predchádzajúca prax v oblasti návrhu slaboprúdových obvodoch
- znalosť návrhu DPS
- znalosť štandardov
- znalosť elektronických súčiastok