Office manager/-ka, Rakúsko

16.08.2017 A-MONT,spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- riadenie a zodpovednosť za zabezpečenie plynulého chodu predajne (produkty: PVC a AL okná, dvere, zimné záhrady) v rámci našej pobočky v Rakúsku,
- prvý osobný kontakt so zákazníkmi, zorganizovanie prípadných ďalších stretnutí za účelom zrealizovania obchodu,
- prvotné oboznámenie zákazníka s produktami spoločnosti, zistenie jeho potrieb a predstáv,
- základné technické a odborné poradenstvo,
- príprava a prezentácia jednoduchej vizualizácie za účelom vytvorenia názornej predstavy pre zákazníka,
- vypracovávanie cenových kalkulácií
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- zaujímavé platové ohodnotenie
- produkty špičkovej kvality s cielenou marketingovou podporou
- školenia, semináre, tréning
- perspektíva v riadení siete pobočiek a zastúpení, kariérny rast
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade Vášho záujmu zašlite svoj štruktúrovaný životopis (fotografia vítaná), motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov e-mailom.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (expert)
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word
- znalosť nemeckého jazyka v ústnej i písomnej komunikácii nevyhnutnou PODMIENKOU,
- vedomosti a prax v oblasti stavebníctva (najmä dvere, dverné výplne, plastové a hliníkové okná, zimné záhrady) - podmienkou,
- priestorová predstavivosť a kreativita, schopnosť pretaviť zákazníkovu predstavu do jednoduchej vizualizácie s využitím sortimentu spoločnosti,
- príjemný vzhľad a reprezentatívne vystupovanie,
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
- veľkou výhodou je ovládanie práce s programom na vizualizáciu
Vodičský preukaz:
Skupina: B