CHYŽNÉ/CHYŽNÝ DO 4* HOTELA. S ANGLIČTINOU - HOLANDSKO. AJ PRE PÁRY

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Vlieland, Terschelling
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1600 EUR
    Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:
    Pracovníci 18 rokov:
    7,10 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

    19 rokov:
    8,12 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

    20 rokov:
    9,13 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

    Pracovníci od 21 rokov a viac:
    10,15 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

    Mzda je vyplácaná každý týždeň na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu
    Zobraziť viac
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí. Prevažná väčšina hotelov je priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Na ostrov nie je dovolené cestovať vlastným autom. Povolenie majú iba domáci, ktorý tam majú trvalý pobyt.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Overený zamestnávateľ. V hoteloch už pracujú slováci. Veľa spokojných zamestnancov.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie za poplatok 30 - 79 Eur týždenne (neplatíte poplatky za ubytovanie vopred).
Vo vyššej sume je už zahrnutá aj strava /raňajky, obed, večera/

Pracovná doba:
Priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Dĺžka kontraktu::
Minimálne 6 mesiacov s možnosťou predĺženia.

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, zašlite nám životopis v anglickom jazyku s fotkou na náš email.

Benefity a ďalšie výhody:

- dlhodobá pracovná pozícia
- práca na holandskú pracovnú zmluvu
- práca v peknom prostredí na holandskom ostrove

Informácie pre uchádzača:

Pokiaľ máte záujem o pracovnú pozíciu, zašlite nám životopis v anglickom jazyku s fotkou na email: email

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického alebo jazyka
- skúsenosti s upratovaním výhodou
- motivácia a zodpovednosť
- chuť pracovať dlhodobo

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno