Vedúci projektu

14.08.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Vývoj riešení špecifických pre konkrétnych zákazníkov a vypracovávanie ponúk
  • Projektovanie a zákazková realizácia projektov až do odovzdania diela zákazníkom
  • Spojovací článok medzi zákazníkom a podnikom
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
  • Zaujímavá výzva v podniku, ktorý je orientovaný na budúcnosť
  • Pestrá a variabilná činnosť s napínavými a nevšednými produktami
  • Špecifický školiaci a vzdelávací program
  • Atraktívne medzinárodné pracovné prostredie v profesionálnom tíme
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • Úspešné ukončenie technického štúdia (strojárstvo, elektrotechnika alebo stavebníctvo )
  • Odborné špecifické a profesné skúsenosti vo výstavbe strojov a zariadení a medzinárodná skúsenosť vo vývoji komplexných projektov
  • Skúsenosti s automatizačnou technikou výhodou
  • Veľmi dobré znalosti angličtiny slovom i písmom, ďalší cudzý jazyk veľkou výhodou
  • Veľmi dobré znalosti MS Office (excel, word), CAD výhodou
  • Ochota stráviť na cestách cca 30 %