Sales development

12.08.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, medzinárodnú obchodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Sales development.

Náplň práce:
- Vyhodnocovanie nákupu náhradných dielov
- Porovnávanie cien náhradných dielov a následná cenotvorba
- Mapovanie trhu s náhradnými dielmi na Slovensku a v iných krajinách
- Distribúcia náhradných dielov (B2B a B2C)
- Hľadanie nových potenciálnych dodávateľov
- Vytváranie business plánov na nové produkty a projekty
- Vytváranie reportov a prezentácií
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
– Samostatná a zodpovedná práca s možnosťou sebarealizácie
- Zaujímavá a kreatívna práca v medzinárodnej spoločnosti
– Motivujúce pracovné a platové podmienky
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
– SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického prípadne technického zamerania
– Skúsenosti z pozície obchodného zástupcu min. 3 roky
– Znalosť anglického jazyka
– Samostatnosť, proaktivita a komunikatívnosť