TECHNOLÓG výroby špeciálnych ložísk

21.08.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Skalica
Skalica
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplňou práce technológa s miestom výkonu práce v Skalici je :
- spoluplánovanie riadenia a organizácia výrobných činností vo výrobe
- efektívne využívanie materiálových a ľudských zdrojov
- odstraňovanie disproporcií vo výrobe
- rýchle splnenie prípadných sklzov vo výrobe
- koordináciu presunu informácií od zamestnávateľa smerom k zamestnancovi a naopak
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš profesijný životopis na adresu : email
Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie a už teraz sa tešíme na spoluprácu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Požadujeme prax v danej oblasti, stredoškolské alebo VŠ vzdelanie strojárskeho smeru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Ponúkame :
- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- stravovanie v objekte spoločnosti
- pracovnú obuv a odev
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- iné sociálne benefity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
V rámci HR skupiny Start Group, prinášame komplexné HR riešenia už 18 rokov a sme partnerom silnej nadnárodnej skupiny USG People N.V., pôsobiacej na pracovných trhoch v 4 európskych krajinách s viac ako 40-ročnou tradíciou. Na Slovensku spoločnosť Start People patrí už 18 rokov medzi popredných poskytovateľov personálnych služieb v oblasti dočasného zamestnávania, výberu zamestnancov, mzdového outsourcingu a personálneho poradenstva. Svoje portfólio služieb preto rozdelila do troch samostatných spoločností: Start People s.r.o. (personálny lízing), Start Professionals s.r.o. (Personálny recruiting) a Start Services s.r.o ( outsourcing služieb).

Start Group v rámci Slovenska poskytuje svoje služby prostredníctvom pobočiek v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice a je jedným zo zakladajúcich členov Asociácie personálnych agentúr Slovenska (APAS).
Adresa:
Start Group s. r. o.
Tomášikova 50/B
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Jana Bendova
Aquapolis Business Centrum , 917 01 Trnava
Tel: 0903 737 597

Reaguj na ponuku