TECHNOLÓG výroby špeciálnych ložísk

16.10.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Skalica
Skalica
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplňou práce technológa s miestom výkonu práce v Skalici je :
- spoluplánovanie riadenia a organizácia výrobných činností vo výrobe
- efektívne využívanie materiálových a ľudských zdrojov
- odstraňovanie disproporcií vo výrobe
- rýchle splnenie prípadných sklzov vo výrobe
- koordináciu presunu informácií od zamestnávateľa smerom k zamestnancovi a naopak
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš profesijný životopis na adresu : email
Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie a už teraz sa tešíme na spoluprácu.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Požadujeme prax v danej oblasti, stredoškolské alebo VŠ vzdelanie strojárskeho smeru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Ponúkame :
- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- stravovanie v objekte spoločnosti
- pracovnú obuv a odev
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- iné sociálne benefity