Pracovník výroby špeciálnych ložík - Skalica

20.10.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Skalica
Skalica
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracovnou náplňou pracovníka výroba je nastavovanie a obsluha konvenčných sústruhov a fréz, brúsok a vŕtačiek.
Práca s meradlami.
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
v prípade, že Vás naša ponuka oslovila pošlite nám Vaše CV na adresu : email
Budeme kontaktovať len vybraných kandidátov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Požadujeme príslušné strojárske vzdelanie a čiastočnú prax v obrábaní kovov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Zamestnanecké výhody :
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pracovné miesto v stabilnej spoločnosti v Skalici
- stravovanie v objekte firmy
- pracovnú obuv a odev