Strojný zámočník - Horné Rakúsko, Tirolsko

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Horné Rakúsko, Tirolsko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    13,50 EUR/hod.
    V závislosti od vzdelania a predchádzajúcich skúseností.
    Pre bližšie informácie ohľadom platových podmienok nás kontaktujte.
    Mzda je uvedená v Brutto.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta v Rakúsku, hľadáme kvalifikovaných strojných zámočníkov, ktorí majú skúsenosti so zváraním elektródou.

Náplň práce:
- revízie strojov a zariadení, prípadná oprava a údržba
- zváranie elektródou
- všeobecné zámočnícke práce

Je potrebné ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni a mať vlastné auto.
Požadovaná minimálne 3 ročná prax, technické myslenie a spoľahlivosť.

Uprednostnení budú uchádzači, ktorí majú skúsenosti so zváraním elektródou.

Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce.

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite CV prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, popripade mailom: job @ gpstrade.sk
alebo nás kontaktujte.
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeova
Tel.: 0911 428 832

Benefity a ďalšie výhody:

- ubytovanie zabezpečené a hradené zamestnávateľom
- 13. a 14. plat
- diéty
- rakúska pracovná zmluva
- zdravotné, sociálne poistenie
- Sprostredkovanie je BEZPLATNÉ!

Informácie pre uchádzača:

-flexibilita
-spoľahlivosť
-zodpovednosť
-možnosť nástupu čo najskôr

Všeobecne požadované znalosti:

- Aktívne ovládanie nemeckého jazyka výhodou
- Flexibilita
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Teamový hráč
- Možnosť nástupu čo najskôr

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B