Skladník do Holandska, výnimočná príležitosť pre mladých. Bez poplatku agentúre.

12.08.2017 Universal Consulting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Holandsko - Rotterdam, De Meer (Utrecht)
Česká republika, Holandsko, Slovenská republika, Zahraničie ostatné
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pracujte pre zamestnávateľa, ktorému záleží na Vašej spokojnosti!

Práca v sklade – pre online – shop: potraviny, pochutiny, nápoje, ovocie, zelenina.
Náplň práce

- fillingu – vykladanie tovaru na určené police
- pickingu – práca s ručným scenerom, do elektrického/manuálneho vozíka sa vyskladňuje tovar podľa objednávky od zákazníka.
+ďalšie úlohy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Pracuje sa na 3 oddeleniach: teplá časť skladu (okolo 20 stupňov) a chladnejšia časť (kde sú uskladnené potraviny, ktoré musia byť v chlade, okolo 0-2 stupňov), skúsení kandidáti, ktorí už pracujú pre zamestnávateľa dlhodobo môžu pracovať aj v „mrazivej časti“ skladu, kde sú aj príplatky za prácu v chlade.

Pracuje sa na dve zmeny – ranná, poobedná, príležitostne nočná, podľa potreby zamestnávateľa.

Niekedy vieme umiestniť aj páry, v ktorom je jeden z dvojice starší ako 21 rokov.
Ponúkaný plat:
od 1156 do 1348 EUR
Upresnenie platových podmienok:
1156 – 1348 brutto mesačne/ podľa holandskej legislatívy – podľa veku + príplatky od 35 – 100%
18r – 5,36€hod po 13 týždňoch 6,33€/hod
19r – 6,27€hod po 13 týždňoch 7,03€/hod
20r – 7,29€/hod po 13 týždňoch 8,19€/hod
21r – 8,49€/hod po 13 týždňoch 9,47€/hod
22r+ 11,49€/hod po 13 týždňoch 12,31€/hod
Iné výhody:
- bezplatný tréning poskytnutý zamestnávateľom
- vynikajúca starostlivosť zo strany zamestnávateľa
- nárast mzdy po 3 mesiacoch
- možnosť kariérneho postupu
- pomoc pri vybavení všetkých záležitostí pred odchodom, prac. ponuka bez poplatku agentúre
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Krátku videoukážku o práci si pozrite tu:

Životopis nám môžete poslať na adresu: email, prípadne nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle +421 32 744 0174.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
- zodpovednosť
- záujem o dlhodobú spoluprácu – min. 6 mesiacov
- dobrá fyzická kondícia – kandidát nemôže mať problém pracovať v tempe
- zamestnávateľ uprednostňuje uchádzačov od 18-21 rokov, teraz vieme umiestniť aj páry, v ktorom je jeden z páru starší ako 21 rokov.
- výška min. 1,60m