Vodič špeciálnych mechanizmov

26.04.2019 Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)
Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 756 EUR
+ príplatky za víkendy, sviatky a nočné + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Vedenie a obsluha cestných (osobných, nákladných, špeciálnych, prípojných) a zvláštnych (poľnohospodárske traktory a ich prípojné vozidlá, pracovné stroje samohybné, pracovné stroje prípojné) vozidiel v zmysle svojich platných oprávnení,
• Vykonávanie kontroly mobilných prostriedkov z hľadiska ich prevádzkyschopnosti, údržby a drobných opráv,
• Vedenie prevádzkovej evidencie mobilných prostriedkov,
• Vykonávanie ťahania a vytláčania lietadiel,
• Vykonávanie činností spojených so zimnou a letnou údržbou spevnených plôch špeciálnymi mobilnými prostriedkami vrátane ručného čistenia a činností spojených s drobnými opravami spevnených plôch,
• Dopĺňanie automobilových pohonných hmôt do mobilných prostriedkov, riadne a správne vykazovanie a zúčtovávanie spotreby automobilových pohonných hmôt.

Iné výhody:

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Možnosť príspevku na ubytovanie v prípade relokácie nad 50 km
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: C, D, T

• Kvalifikačná karta vodiča
• Vodičský preukaz skupín „C“, „E“ , „T“ a „D“
• Preukaz obsluhy VZV výhodou
• Platný doklad o absolvovaní psychotestov
• Dobrá fyzická zdatnosť
• Zodpovedný prístup k práci
• Bezúhonnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Adresa:

Letisko M.R. Štefánika
Bratislava II
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Ďurechová
Letisko M.R. Štefánika, Bratislava II, 823 11, Slovenská republika