Vodič kamiónu tuzemskej prepravy - Česká republika

12.08.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Riadenie nákladného vozidla ťahača návesov v krajinách EU, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov nadriadeného dispečera, udržanie vozidla v dobrom technickom stave.

- Česká republika
- Práca na turnusy ( 3 týždne - 6,5,6 dní po 12 hodín, potom týždeň voľno
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- Mzda 1050 € netto
- Pracovná zmluva priamo so spoločnosťou
- Obedy a večere za 0,50 €
- Zabezpečené ubytovanie, prvé 3 mesiace zadarmo, po 3 mesiace 100 € / mesiac
- Po 3 mesačnej skúšobnej dobe príspevok 370 €
- Príspevok na dopravu domov
Termín nástupu do práce:
dohodou
Termín ukončenia výberového konania:
30.6.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- Ochota pracovať na turnusy
- Vodičský preukaz B+C+E
- Kvalifikačná karta vodiča

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Vodičský preukaz:
skupiny: B, C, E