Zamestnanec ochrany letiska

16.11.2019 Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Civilná ochrana a bezpečnosť, Špedícia, doprava a logistika; Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
po absolvovaní interného kvalifikačného kurzu mzdový nárast + príplatky za víkendy, sviatky a nočné + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá posilu na Oddelenie bezpečnosti, kde hlavnou náplňou práce je:
• Zabezpečovať na vstupných bodoch vstupno-výstupný režim do vyhradených bezpečnostných priestorov a vykonávať jeho monitorovanie,
• Vykonávať ochranu hranice medzi plochami na hrane verejného priestoru a letovej časti letiska a areálu letiska,
• Vykonávať hliadkovú činnosť vo verejných priestoroch letiska mimo priestorov v termináli,
• Vykonávať stálu strážnu službu a fyzickú ochranu letiska ako strategického objektu a majetku letiska v rozsahu príslušnej legislatívy týkajúcej sa prevádzkovania súkromných bezpečnostných služieb.

Iné výhody:

• Po absolvovaní odborného kurzu navýšenie mzdy na 900€ / brutto
• Ubytovanie zdarma pri relokácii nad 50 km
• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Možnosť príspevku na ubytovanie v prípade relokácie nad 50 km
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Vhodný kandidát spĺňa nasledovné požiadavky:
• Ukončené stredoškolské vzdelanie
• Preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS typu S
• Zbrojný preukaz skupiny C
• Trestná bezúhonnosť a spoľahlivosť
Výhodou sú:
• Jazykové znalosti – angličtina, nemčina
• Vodičský preukaz
• Počítačové zručnosti