#TsmeMy

    Aplikačný administrátor

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do nášho IT tímu hľadáme spoľahlivého a zodpovedného kolegu, ktorého úlohou bude:

    - administrovať, konfigurovať a optimalizovať prevádzku zverených IT aplikácií
    - spolupracovať pri identifikácii a riešení problémov s ostatnými zložkami spoločnosti
    - poskytovať L2 podporu, identifikovať problémy, eskalovať a vykonávať opatrenia na ich odstraňovanie
    - spolupracovať s ostatnými stupňami užívateľskej podpory, vytvárať dokumentáciu postupov a spolupracovať na vzdelávacích aktivitách
    - analyzovať prevádzkové riziká a požiadavky na úpravu existujúcich systémov/IT riešení
    - navrhovať optimalizácie a procesné zlepšenia
    - dokumentovať prevádzku/problémy a poskytovať podporu pri aktualizácii prevádzkovej dokumentácie zverených systémov
    - vytvárať reporty a poskytovať požadované údaje zo zverených systémov

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru, skvelých kolegov a kvalitných manažérov.
    Okrem toho u nás nájdete:
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    ASAP

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - min. 1-2 roky praxe na obdobnej pozícii
    - znalosť Oracle DB - PLSQL
    - Znalosť aplikačných serverov (Tomcat, IIS, SOA Suite) z hľadiska správy a konfigurácie
    - Znalosť Java Virtual Machine
    - ochota pracovať na smeny a držať dopredu dohodnuté pohotovosti (nočné i cez víkendy)

    Výhodou:
    - Základný prehľad o štandardných prvkoch IT infraštruktúry a aplikačnej architektúry
    - Prehľad vo webových službách (WSDL), protokoloch (SOAP, REST), tvorba jednoduchých scriptov v UNIX/Shell, SQL
    - Znalosť HTML, JavaScript, XML, XSD z hľadiska čítania s porozumením
    - Skúsenosť s integračnými službami (middleware)
    - Znalosť bežných sieťových prvkov infraštruktúry veľkých korporácií
    - Schopnosť analýzy sieťovej komunikácie za účelom identifikácie problémov

    Osobnostné predpoklady:
    - Ochota učiť sa a spoľahlivosť,
    - Zodpovednosť, analytické myslenie a flexibilita

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!