startgroup

Vodič/ka autobusu s ubytovaním /miesto výkonu Trnavský kraj

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnaský kraj

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta hľadáme spoľahlivých vodičov/vodičky autobusu.

Náplň práce :
- pravidelná preprava a poskytovanie služieb cestujúcej verejnosti v rámci mestských a prímestských liniek v Trnavskom kraji
- základná starostlivosť o čistotu a bežnú údržbu vozidla
- práca so strojčekom na výdaj cestovných lístkov/výdaj cestovných lístkov

Ponúkaný plat

4 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- stabilnú prácu a príjem v perspektívnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie, jubilejné odmeny, odmeny za jazdu vodiča
- možnosť ubytovania v zazmluvnených ubytovacích zariadeniach
- príspevok na stravovanie, na doplnkové dôchodkové sporenie,
- pravidelné preškoľovanie
- ďalšie benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate dané požiadavky pošlite svoj životopis na adresu: email; alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0903 737 597; 033 533 3372.
Na pohovor budú pozvaní len vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- vodičský preukaz skupiny D
- kvalifikačnú kartu vodiča
- osvedčenie o psychickej a zdravotnej spôsobilosti
- tachografova karta