Farmaceutický laborant/ka

27.10.2017 Lekáreň Centrum Ružomberok, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Ružomberok
okres Ružomberok
K.Salvu 1
03401

Ružomberok
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kontaktovať sa telefonicky p. Mgr. Pirková 0907/878 656 alebo zaslať žiadosť so životopisom na mail: email">[email protected]
Hľadáme kvalifikovanú farmaceutickú laborantku, t.j. absolventku Strednej zdravotnej školy - odbor farmaceutický laborant.
Miesto výkonu práce: Ružomberok

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
farmaceutický laborant
Úplné stredné odborné vzdelanie