Venuješ sa autám? To čo ťa baví ťa môže aj živiť! Pošli životopis! (Automechanik pre AuCar)

13.01.2020 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Automechanik
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1100€ btt + výkonnostné odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vaše skúsenosti sú osobité a špecifické a práve od nich sa odvíja aj finančné ohodnotenie. Výkonnostná zložka je teda plne v rukách zamestnanca, nemáme stanovený mzdový strop.

Ak áno, budeš :

• DIAGNOSTIKOVAŤ poruchy motorových vozidiel
• OPRAVOVAŤ A VYMIEŇAŤ opotrebované súčiastky a časti motorových vozidiel
• NASTAVOVAŤ mechanické, hydraulické a pneumatické dielce motorových vozidiel
• MONTOVAŤ automobilové doplnky a príslušenstvo

Myslíš, že je to niečo pre teba ? Výhodou je, ak máš aspoň 1 rok skúseností v autoservise a autá nie sú pre teba len prácou ;)

Čo získaš?
• priestor využiť svoje vedomosti a zručnosti, možnosť zvyšovať svoju odbornosť
• realizovať svoje nápady a možnosť rozšíriť sortiment firmy
• prácu v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
• špičkové technické vybavenie dielní
• korektný prístup zamestnávateľa

Iné výhody:

Požadované vzdelanie: stredoškolské

Zameranie štúdia: technické, automechanik

Vodičský preukaz: sk. B

AuCar ti dá možnosť využívať najmodernejšie a najpresnejšie servisné zariadenie, pracovať v malom tíme, vďaka ktorému sa naučíš nové veci a uplatníš ich hneď aj v praxi. Je to len na tebe, či sa chopíš tejto šance !

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

• osobnosť schopná a ochotná sa učiť nové veci a implementovať ich do praxe
• aktívny prístup k práci, zodpovednosť
• orientácia na riešenie problémov
• otvorenosť, flexibilita
• empatia, prozakaznicka orientácia