Výrobný zamestnanec

18.09.2017 LUTO Automotive, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Volkswagen, Jána Jonáša 1
Bratislava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Pracujete v bratislavskom závode na výrobnej pozícií
- v montážnej hale montujete káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov
Upresnenie platových podmienok:
Od 1000 euro brutto (vrátane osobného a skupinového hodnotenia, príplatkov za zmennosť a pod.). 300 + 200€ nástupný bonus.
Iné výhody:
- nástupný bonus
- možný nárast platového ohodnotenia po 3. , resp. 12 mesiacov
- zmluvná doprava (počas prvých 6 mesiacov je bezplatná)
- možnosť využívania podnikových jedálni
- balíček vitamínov
- celodenná starostlivosť od nášho koordinátora
- ubytovanie
- denný limit na stravu 6€
- možnosť prestupu do kmeňového stavu
- za každého známeho/kamoša, ktorý u nás odpracuje minimálne mesiac, odmena 50€!

- na všetky úlohy Vás zaškolia v tréningovom centre a následne na miesto výkonu práce pod vedením kolegu alebo vedúceho
Termín nástupu do práce:
od 11.9.2017
Termín ukončenia výberového konania:
30.9.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:
email (do predmetu uveďte názov pozície) alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0914340560.

Najbližšie termíny pohovorov - UTOROK 5.9.2017 a ŠTVRTOK 7.9.2017.
Následne nástup do práce v pondelok 11.9.2017, neskôr na základe dohody po absolvovanom osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť a technické myslenie
- tímovosť
- ochota pracovať aj na nepretržitej prevádzke a flexibilita
- ochota vycestovať za prácou
- chuť sa neustále zlepšovať a napredovať
- práca vhodnejšia pre mužov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitingu.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
LUTO Automotive, s.r.o.
Strojárenská 1
Košice
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Nikola Černická
Strojárenská 1, Košice, 040 01, Slovenská republika
Tel: 0914 340 560

Reaguj na ponuku