Skladník s platným VZV

15.08.2017 MAHAX Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Prešov
okres Prešov
Royova 43
08005

Prešov
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava a vyskladnenie komponentov podľa požiadaviek,
- výklad a náklad zásielok pomocou vysokozdvižného vozíka,
- fyzický príjem a uskladnenie zásielok,
- príjem materiálu,
- preprava vyskladnených komponentov a strmeňov paletovým vozíkom medzi skladom a ostatnými pracoviskami podľa pokynov,
- spolupráca pri balení a expedovaní tovaru,
- práca v Prešove

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

- Dlhodobá, stabilná práca,
- 570 EUR/brutto počas skúšobnej doby (1-3 mes.) ako fixná časť mzdy,
- 595 EUR/brutto po skúšobnej dobe ako fixná časť mzdy,
- 13-ty plat,
- odmeny podľa platného bonusového systému až do výšky 100 €,
- navyše k mzde stravný lístok v hodnote 4,00 eur, pri odpracovaní 12 h. zmeny dostane zamestnanec 2 ks,
- po 6 mesiacoch možnosť predĺženia zmluvy,
- možnosť prechodu do interného stavu,
- po skúšobnej dobe pracovná obuv zdarma.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

- Zodpovednosť,
- chuť pracovať,
- chuť učiť sa nové veci.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť