Predajca mobilných telefónov a príslušenstva

03.07.2017 mobil online, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina
okres Žilina
Košická 3
01001

Žilina
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Si aktívna/y a komunikatívna/y ? Máš vzťah k elektronike a vieš sa o svoje znalosti podeliť? Jedinečná príležitosť stať sa súčasťou tímu mobilonline.sk!

Pracovná náplň:
- aktívna obsluha, predaj tovarov a služieb zákazníkom
- poskytovanie poradenstva
- starostlivosť o predajňu, manipulácia s tovarom
- vedenie administratívy a agendy spojenej s predajom a následným zákazníckym servisom
- ďalšie činnosti podporujúce predaj
- uzatváranie splátkových zmlúv

Ponúkaný plat:
od 550 do 550 EUR
Iné výhody:

- zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie (odmeny z predaja, rôzne súťaže na mesačnej a kvartálnej báze)
- práca s najnovšími technológiami v mladom a veselom kolektíve
- zamestnanecké zľavy na ponúkaný sortiment
- firemné oblečenie

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 9:00 do 20:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 mesiace

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Ďalšie požiadavky:

Ak Vás naša ponuka zaujala, zasielajte nám svoje životopisy prostredníctvom e-mailu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • pamäť
  • technický talent
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť