Marketingový reprezentant Žilina

15.09.2017 R. M. Agency, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina
okres Žilina
Horný Val 23
01001

Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Reklamno-marketingová spoločnosť R.M.Agency, s.r.o., so sídlom v centre Žiliny prijme 3 nových marketingových reprezentantov.

Náplň práce: Poskytovanie vernostných a zľavových benefitov organizáciám a firemnej klientele prevažne v Žilinskom a Trenčianskom kraji formou osobnej komunikácie s klientom. Spolupráca s top hotelmi, wellness zariadeniami, masážnymi salónmi, reštauráciami, športoviskami a zábavnými centrami v Žilinskom kraji. Osobná komunikácia so zákazníkmi a individuálne vedenie obchodných stretnutí s našimi klientmi. Tvorba vnútropodnikových databáz a jednoduché administratívne práce. Obchodná korešpondencia. Propagovanie zľavového portálu www.zlavapreteba.sk a vytváranie dobrého mena našich obchodných partnerov. Po úspešnom zvládnutí práce, organizácia obchodnej činnosti, vedenie a motivácia tímu. Životopisy nám zasielajte na : email

Ponúkaný plat:
od 800 do 1000 EUR
Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity Firemné vozidlá, preplácaná doprava, odmeny, súťaže, teambuildingy, školenia a konferencie.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 7:30 do 17:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Priateľský a pozitívne mysliaci človek, ochotný učiť sa v oblasti marketingu a obchodu a zároveň pracovať na svojom vlastnom rozvoji, príjemné a pozitívne vystupovanie, sebavedomie, zvládanie práce orientovanej na výsledok, prijímanie nových výziev, plnenie cieľov.

Leadership, osobnostné a kariérne ambície sú výhodou. Obchodné zručnosti sú taktiež výhodou. Pozícia vhodná aj pre sebavedomých a kvalitných absolventov.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • asertivita
Vodičský preukaz:
Skupina: B