Nechcete sa narobiť a chcete zarobiť ? Poďte jazdiť na vysokozdvižnom vozíku. Urobíme Vám papiere. Mzda 900 € a ubytovanie zdarma ! (Galanta, Trnava)

22.09.2017 EUROTRADE - SR, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Prevoz výrobkov, materiálov na VZV v rámci skladu.
Ponúkaný plat:
od 800 do 900 EUR
Iné výhody:
stravné lístky 3,38 €
príplatok za nadčas 25 %, práca v noci 20 %, za sobotu 50 %, nedeľa a sviatok 100 %.
ubytovanie zdarma
papiere na VZV vám urobíme, je potrebné aby ste mali vodičské oprávnenie skupiny B.
Termín nástupu do práce:
od 20.5.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Hľadáme zamestnancov, ktorí sú ochotní pracovať na tri zmeny, zrucnost, praca v stoji, ochota pracovat nadcas.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Vodičský preukaz:
Skupina: B