Operátor výroby v Lozorne (Malacky) s ubytovaním a dopravou

21.09.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Lozorno
Malacky
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- práca na rôznych pozíciách na vstrekolisoch
- vykonávanie úloh a činností podľa pokynov nadriadeného
- zodpovednosť za kvalitu a kvantitu vykonávanej práce
- práca na 4 zmeny, v prípade potreby aj víkendy, sviatky, nadčasy
- práca fyzicky náročnejšia.
Upresnenie platových podmienok:
800-900 eur/brutto
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť
- schopnosť zvládnuť viaceré pracovné operácie
- flexibilita v rámci viacerých pracovných pozícii
- ochota v prípade potreby pracovať nadčas, prípadne aj počas víkendov