Pracovník zákazníckeho servisu pre pobočku v Lučenci

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    640 EUR
    + provízie z predaja
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pracuj pre telekomunikačného operátora a buď ozajstným špecialistom!
Príď k nám, ak ťa len tak niečo nevyvedie z miery a ak vieš nájsť optimálne riešenie pre zákazníka.

Tvoja náplň práce?
- poskytovanie informácií ohľadom ponuky produktov a služieb, zaisťovanie potrieb zákazníkov a hľadanie najvhodnejšieho riešenia
- evidencia dát v informačnom systéme – administratívna činnosť
- dosahovanie požadovaných cieľov
- prezentácie produktov a ich predaj potenciálnym zákazníkom
- riešenie požiadaviek reklamácii

Benefity a ďalšie výhody:

- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- firemný systém vzdelávania, tréningy produktových znalostí a predajných zručností
- skvelá príležitosť získania praxe v kontakte so zákazníkom
- práca v mladom kolektíve
- motivujúce ohodnotenie
- príjemné klimatizované pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- možnosť kariérneho rastu

Všeobecne požadované znalosti:

- dobré komunikačné schopnosti
- skúsenosti s podávaním informácií cez telefón výhodou
- obchodný duch
- odolnosť voči stresu
- zodpovedný a pozitívny prístup k práci
- prozákaznícka orientácia a empatia
- zmysel pre predaj a schopnosť argumentácie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Slovenský jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno