Zvárač-TIG(nerez)

15.12.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta, ktorý sa zaoberá výrobou strojov na spracovanie potravín, hľadáme šikovného,zodpovedného TIG zvárača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

-zváranie dielcov z antikorovej ocele metódou TIG
-zváranie tenkostenných nádob podľa predpísaného technologického postupu
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
-výborné pracovné prostredie
-zabezpečené stravovanie v areáli firmy
-zabezpečené ubytovanie v areáli firmy
-stabilné a perspektívne zamestnanie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

-znalosť čítania strojárenských výkresov
-základný kurz zvárania Z-T3,alebo certifikát podľa STN EN 287 - 141
-vyučený v strojárskom odbore
-samostatnosť
-precíznosť
-odbornosť