Hladáme PREDÁKA (vedúceho pracovníka) na celoročnú brigádu v Senci v log.centre DHL

20.09.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vašou náplňou práce bude:
-koordinovanie pracovníkov a rozdelovanie úloh
-zapisovanie počtu štítkov
- ručná vykládka jednotlivých kartónov
- štítkovanie a balenie tovaru
- ukladanie tovaru na palety
- práca na ranné a poobedné 8-hodinové zmeny:
* jeden týždeň RANNÉ 6:00-14:00
* druhý týždeň POOBEDNÉ 14:00-22:00
Upresnenie platových podmienok:
3,35€+ dochádzkový 0,5€+3,40€ stravný lístok
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- ochota a chuť pracovať na 2 zmeny
- základná manuálna zručnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
INDEX NOSLUŠ - to je 25 rokov skúseností s hľadaním práce pre ľudí.

Sme stabilná, slovenská spoločnosť. Obrátiť sa na nás môžete v 17 okresných mestách SR. Prácu ponúkame najmä v odvetviach výroba, obchodné reťazce, logistika a gastro.

Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,
- výber inej práce, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
INDEX NOSLUŠ, s. r. o.
Prešovská 38
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Šajdík Karol
Tel: 421917110782

Reaguj na ponuku