Asistent - plánovač

17.09.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- kontrola plnenia objednávok a výrobného plánu organizácie
- vytváranie dlhodobých a krátkodobých výhľadov, spracovanie výsledkov výroby a analýz výsledkov produkcie pre prijatie protiopatrení
- komunikácia so zákazníkmi - včasné plnenie došlých objednávok
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Anglický jazyk - pokročilý - slovom aj písmom
PC programy: Excel, Word, Outlook, PowerPoint - pokročilý
Znalosť programu SAP výhodou
Vodičský preukaz B

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Vzdelanie:
Vysokoškolské - I. stupňa
Stredoškolské