Špecialista technickej podpory pre dodávky infraštruktúry

19.11.2017 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava, Banská Bystrica, Žilina
Bratislavský kraj; Banská Bystrica, Bratislava, Žilina
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta/medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výpočtových technológií, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Špecialista technickej podpory pre dodávky infraštruktúry.
Náplň práce:
- podpora implementačných projektov (HW/SW)
- podpora zákazníkov už nasadených projektov
- technická podpora obchodu v projektoch s dodávkou infraštruktúry
- zisťovanie súčasnej konfigurácie zákazníkov a návrh novej konfigurácie
- konfigurácia a stanovenie ceny HW častí projektov
- jednanie a koordinácia dodávok subdodávateľov
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- práca v renomovanej spoločnosti- súčasť globálneho japonského koncernu
- prostredie silnej spoločnosti, ktorá sa dynamicky rozširuje o nový segement
- mobilný telefón a nootebook podľa vlastného výberu, aj na súkromné účely
- pružný pracovný čas
- služobné cesty
- možnosť referenčného vozidla
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Počítačové znalosti:
- Microsoft Windows server (výhodou)
- Microsoft SQL (výhodou)
- Linux (výhodou)
Jazykové znalosti: anglický jazyk aktívne
Vzdelanie: stredoškolské alebo vysokoškolské
Osobnostné predpoklady:
- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia, tímová práca
- analyzovanie a riešenie problémov
- rozhodovanie, samostatnosť
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, cieľavedomosť, schopnosť rozpoznávať priority, tímový hráč