startgroup

Špecialista technickej podpory pre dodávky IT Services

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta/medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výpočtových technológií, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Špecialista technickej podpory pre dodávky IT Services.

Náplň práce:
- podpora implementačných projektov (HW/SW)
- podpora zákazníkov už nasadených projektov
- technická podpora obchodu v projektoch s dodávkou IT Services
- zisťovanie súčasnej konfigurácie zákazníkov a návrh novej konfigurácie
- konfigurácia a stanovenie ceny HW častí projektov
- jednanie a koordinácia dodávok subdodávateľov

Ponúkaný plat

1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- práca v renomovanej spoločnosti- súčasť globálneho japonského koncernu
- prostredie silnej spoločnosti, ktorá sa dynamicky rozširuje o nový segement
- mobilný telefón a nootebook podľa vlastného výberu, aj na súkromné účely
- pružný pracovný čas
- služobné cesty
- možnosť referenčného vozidla

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Počítačové znalosti:
- Microsoft Windows server (výhodou)
- Microsoft SQL (výhodou)
- Linux (výhodou)

Vzdelanie: stredoškolské alebo vysokoškolské

Osobnostné predpoklady:
- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia, tímová práca
- analyzovanie a riešenie problémov
- rozhodovanie, samostatnosť
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, cieľavedomosť, schopnosť rozpoznávať priority, tímový hráč