Analytik pre softvérové riešenia

20.09.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Bratislava, Banská Bystrica, Žilina
Bratislavský kraj; Banská Bystrica, Bratislava, Žilina
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta/medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výpočtových technológií,hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Analytik pre softvérové riešenia.
Náplň práce:
- zisťovanie zákazníckych požiadaviek
- príprava zadaní pre implementáciu softvérových systémov
- supervízia nad rozsahom dodávaného riešenia
- riešenie prípadných zmenových požiadaviek
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- práca v renomovanej spoločnosti- súčasť globálneho japonského koncernu
- prostredie silnej spoločnosti, ktorá sa dynamicky rozširuje o nový segement
- mobilný telefón a nootebook podľa vlastného výberu, aj na súkromné účely
- pružný pracovný čas
- služobné auto aj na súkromné účely
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
- znalosť business procesov
- znalosť IT
- vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie
Jazykové požiadavky: anglický jazyk aktívna znalosť
Osobnostné požiadavky:
- výrazné analytické schopnosti
- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia, prezentovanie, kultivovaný slovný prejav, tímová práca
- informačná gramotnosť, rozhodovanie, samostatnosť, osobný rozvoj
- tímovosť, precíznosť, cieľavedomosť