Konzultant pre softvérové riešenia

15.09.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre nášho významného klienta/ medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výpočtových technológií,vhodného kandidáta na pozíciu konzultant pre softvérové riešenia.
Náplň práce:
- konzultant pre softvérové riešenia, ktoré súvisia s prácou s dokumentami (digitalizácia, scanovanie,
archivácia dokumentov, špeciálne SW & HW pre prácu s digitálnymi dokumentami)
- aktívne nevyhľadáva zákazníkov, ale pomáha argumentačne a znalostne pri schôdzkach a prezentáciách obchodným
reprezentantom
- na jednaniach so subdodávateľmi navrhuje štruktúru a koncepciu dodávky
- spolu s obchodným reprezentantom doťahuje obchodné prípady
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- prostredie silnej spoločnosti, ktorá sa dynamicky rozširuje o nový segement
- mobilný telefón a nootebook podľa vlastného výberu, aj na súkromné účely
- služobný automobil aj na súkromné účely
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Počítačové znalosti: veľmi dobrá orientácia v IT problematike( SW riešenia, ..)
Jazykové znalosti: angličtina na komunikatívnej úrovni
Vzdelanie: stredoškolské alebo vysokoškolské