Pracujte v čokoládovni ako operátor výroby v Bratislave - Nástup už 16.8.2017! Exkluzívny nástupny plat+ odmeny! Ubytovanie zdarma!

24.09.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Začnite pracovať s najväčšou personálnou spoločnosťou Adecco Slovakia na Slovensku ako operátor výrobnej linky v Bratislave, v čokoládovni, zaujímavý nástupný plat, ubytovanie ZDARMA, a kopec iných zamestnaneckých výhod!!!

Práca priamo na výrobných úsekoch úsekoch:

- odoberanie čokoládových bonbónov a výrobkov z pásu,
- balenie bonbónov do obalov,
- kontrola výrobkov na linke,
- práca na rôznych pozíciach a viacerých linkách podľa potreby,
- ukladanie krabíc s výrobkami na paletu.

Pracuje sa na 3 a 4 zmeny!
Práca vhodná aj pre absolventov!
Nutnosť mať platný ZDRAVOTNÝ PREUKAZ !
NÁSTUP 16.8.2017!!!
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- práca na TPP,
- garantujeme výplatu do 15teho dňa v mesiaci,
- kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi,
- ubytovanie zabezpečené bezplatne!
- zvýhodnený nákup výrobkov priamo v závodnom obchode.
- nadštandardné príplatky + výkonnostný bonus + príplatok za prácu v hluku
Termín nástupu do práce:
16.08.2017
Termín ukončenia výberového konania:
16.8.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Nutné je mať platný ZDRAVOTNÝ PREUKAZ!

NÁSTUP UŽ 16.8.2017

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené