Trainee pre employer branding na sociálnych sieťach (na dohodu)

24.09.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Baví ťa oblasť marketingovej komunikácie? Na sociálnych sieťach si ako doma? Pojem Employer Branding ti nie je cudzí? Zaujímajú ťa trendy z oblasti HR marketingu? Si kreatívny/a a sršíš novými nápadmi?
Telekom Trainee program je tá správna príležitosť práve pre teba!
Je to rozvojový program pre študentov II. stupňa VŠ štúdia, ktorý je zameraný na získanie špecifických zručností a skúseností cez samostatné realizovanie projektu na konkrétnom oddelení spoločnosti v priebehu 9 mesiacov. Si vytrvalý, samostatný a máš veľké ambície? Dokáž to sebe aj nám práve teraz. Ak nás presvedčíš o svojich schopnostiach, zabezpečíš si u nás ďalšiu kariéru.
Do tímu marketingovej komunikácie hľadáme šikovného facebookera a instagramistu, ktorý sa nezľakne brandu Telekom a s ľahkosťou a nadšením bude prispievať k tvorbe nášho employer brandingu. Budeš pracovať na návrhoch komunikácie na sociálne siete s cieľom predstaviť firemnú kultúru Slovak Telekomu.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
V projekte určite využiješ:
-hravosť, kreatívu a nekonečné množstvo nápadov
-správne naladenie sa na cieľovú skupinu
-iniciatívu a komunikačné schopnosti
-dobrý prehľad o Facebooku a Instagrame (nové funkcionality, možnosti komunikácie...)
-veľmi dobré znalosti MS Excel, Word, Powerpoint