ZLATÉ MORAVCE práca v logistike operátor VZV skladník ( preukaz nieje pomienka)

17.09.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Jedná sa o prácu na oddelení logistiky ( expedícia a uskladnenie materiálu )
- obsluha VZV
- prísun materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
- uskladnenie materiálu a hotových výrobkov
Ponúkaný plat:
od 577 EUR
Iné výhody:
- práca na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
- práca na 3 zmeny
- možnosť práce nadčas
- zaujímavé finančné ohodnotenie za prácu cez víkend
- stravné lístky
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
SOU, SOU maturita
- prax v obsluhe VZV nutná
- platný preukaz VZV výhodou ( nie je podmienka )