Skladníčka - fakturantka

01.07.2017 Dorian Corp s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Žilina
okres Žilina
Hviezdoslavova 48
01001

Žilina
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Manuálna práca na sklade, vychystávanie objednávok, dokladanie tovaru, kontrola spotreby tovaru, práca s registračnou pokladňou, práca s hotovosťou - denné vyúčtovanie vývozov od vodičov, administratívne práce - skladové hospodárstvo, príjem, výdaj, fakturácia.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Ovládanie ekonomického software Omega - výhodou, vodičský preukaz sk.B - výhodou, pozitívny prístup k práci, odolnosť voči stresu, príjemné vystupovanie voči zákazníkom.

Vodičský preukaz:
Skupina: B