Nástup ihneď !!! zvárač CO2 s platným preukazom - nástup ihneď - 797 eur nástupný plat + príplatky!

25.09.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chceš kariéru v automobilovom priemysle? Vylepšené podmienky po odpracovaní prvého týždňa, SUPER PLAT, trvalý pracovný pomer, kariérny postup u spoľahlivého zamestnávateľa !

Len my ti poskytneme flexibilitu pohovorov v regiónoch na Slovensku a tým ten najprofesionálnejší prístup. Zavolaj a presvedč sa sám už dnes.

- Manuálna práca na prevádzkach montážna linka, karosáreň, lakovňa a zvarovňa
- Práca rozdelená na 3 zmeny alebo nepretržitú prevádzku
- Plne zabezpečený tréning a zaškolenie
- V PRÍPADE AK STE DRŽITEĽOM ZVÁRAČSKÉHO PREUKAZU TYPU ZT7/ZM7- ZVÁRANIE HLINÍKA, URČITE NÁS OBRATOM KONTAKTUJTE!!!

Neváhaj a zavolaj nám na 0911 027 135 a dohodni sa s nami na mieste pohovoru.
Prípadne nám pošli životopis na email a my ti zavoláme.
Umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať. Skvelá príležitosť pre absolventov škôl! A ak nie si vyučený, nevadí!

Nástupný plat od797€ / brutto+ odmeny + nadštandardné príplatky!!!
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme aj dopravu (zdarma na 6 mesiacov, následne za lukratívny príplatok) či ubytovanie so stravou formou exkluzívnych príplatkov a množstvo iných Adecco výhod.
Upresnenie platových podmienok:
797+ PRÍPLATKY!!!
Iné výhody:
Pridaj sa k najväčším profesionálom na Slovensku a v medzinárodnom automobilovom priemysle- najlepšie platená práca u nás !!!
Vstúpte do firmy, ktorá nesľubuje, ale spoznajte naše garancie a istoty. Máme všetko, čo potrebuješ. Poskytneme absolútny servis! Kancelária priamo pri závode VW iba k vašej dispozícii s našim profi priateľským tímom práve pre teba.

Zabezpečíme ti dopravu aj ubytovanie, i s príspevkami
Príplatky poobedná, nočná zmena, nepretržitá prevádzka
Osobné aj skupinové ohodnotenie
Všetky NADČASY riadne preplatené
Možnosť rastu a prestupu do kmeňa - kariérny rozvoj a odborný rast v tíme + perspektíva zvyšovania kvalifikácie + zvyšovanie tarifnej triedy

Starostlivosť od svojho koordinátora NON - STOP. Garancia mzdy do 15teho vždy na účte. Spoľahlivosť a ustálenosť predstavuje stabilné pracovné zadelenie. To je dôležité.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Termín ukončenia výberového konania:
26.5.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
- Dobrý zdravotný stav (vstupná zdravotná prehliadka zahŕňa drogové testy)
- Zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať
- Skúsenosti so zváraním , platné preukazy na zváranie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené