PMO specialist

14.09.2017 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak zvládneš :

• riadiť procesy projektu tak, aby si znížil náklady a zvýšil efektivitu
• veľa reportovať o aktuálnej fáze centrálnych ale aj lokálnych projektov
• správne odhadnúť riziká, ktoré by mohli ohroziť/predĺžiť implementáciu
• súčasne spolupracovať s implementačnými tímami, konzultantmi a inými zainteresovanými stranami
• organizovať mítingy či workshopy na nadnárodnej úrovni

Tak hľadáme práve teba! Myslíš, že je to pre teda dostatočná výzva ?

Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Jedno číslo, jedna pravda! Práve toto je cieľom projektu, ktorý potrebuje posilu v podobe PMO špecialistu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
Nakoľko sa jedná o medzinárodný projekt, je potrebné aby si:

• mal za sebou väčší (najlepšie aj medzinárodný) projekt
• vedel komunikovať v angličtine nie len o svojom free time
• pomohol kolegom, ale aj prijal kritiku
• bol primeraný puntičkár a vedel kedy, kto , kde a prečo