Poradca pre transformáciu IT aplikácií

24.09.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Zabezpečovať identifikáciu nových ideí, zdokumentovať ich a prezentovať ich ako návrh alebo zmenu pre oblasť IT aplikácií,
- vypracovávať analýzy a FS pre IT riešenia s vplyvom na celú IT architektúru a design,
- zabezpečovať analýzu súčasného stavu, navrhovať budúce riešenia a detailný design IT riešení v oblasti BSS, OSS, interných systémov, ich integráciu a infraštruktúru s dôrazom na efektivitu nákladov, inovácie a jednoduchosť navrhovaného riešenia,
- predkladať návrhy na re-design, optimalizáciu a modernizáciu technológií a IT infraštruktúry,
- zabezpečovať kontrolu implementácie a koordináciu tímov v projektoch z pohľadu designu, architektúry po dobu implementačnej fázy projektu,
- kontrolovať detailné implementačné plány za technologickú časť riešení a kontrolovať kvalitu plánov nábehu riešení do prevádzky,
- komunikovať s externými dodávateľmi, pripomienkovať ich dodávateľské riešenia a dokumenty, a zúčastňovať sa na výberových konaniach.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
01.07.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
- analytické a logické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, tímová spolupráca
- 10 rokov skúseností s designom IT riešení,
- skúsenosti s riadením tímov interných a externých špecialistov,
- skúsenosti s riadením tímu v projektoch za oblasť designu, vývoja alebo dodávky riešení.

Vodičský preukaz:
Skupina: B