Klientsky pracovník na pošte - Zvolen

01.09.2017 PB PARTNER, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Zvolen
okres Zvolen
A.Sládkoviča 2
96001

Zvolen
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Páčilo by sa ti byť bankárom, ale sedieť a čakať na klienta je pre teba nuda? Zatiaľ čo v klasickej pobočke si klient vyberá teba, u nás máš možnosť nájsť si toho svojho sám. Chyť sa svojej šance a staň sa členom rodiny Poštovej banky.

Aké výzvy ťa u nás čakajú?
- Aktívne oslovenie klientov na produkty Poštovej banky v priestoroch všade dostupnej Slovenskej pošty.
- Zisťovanie potrieb klientov a poradenstvo v oblasti financií.
- Zodpovednosť za plnenie mesačných obchodných plánov.
- Udržiavanie a budovanie férových vzťahov s pracovníkmi Slovenskej Pošty.
- Profesionálne zabezpečenie servisu pre zákazníka.

Ako si ťa predstavujeme?
Nemusíš mať roky skúseností v oblasti financií, dôležité je nadšenie pre obchod, dar reči a záľuba v komunikácii s ľuďmi. Odmietnutie je pre teba výzva na nový štart alebo jednoducho povedané: „Keď sa zdá, že sa nedá, dá sa“.
Hľadáme samostatného obchodníka, ktorý si riadi svoje pracovisko sám a rád sa spolieha na seba. Človeka, ktorého motivuje vlastný úspech. A k tomu všetkému stačí ak más SŠ vzdelanie s maturitou či výučným listom.

Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:

Čo môžeš čakať od nás?
- Prácu na trvalý pracovný pomer v silnej a stabilnej spoločnosti na slovenskom trhu.
- Férový prístup, podporu a rozvoj zo strany manažérov aj lektorov.
- Školenia zamerané na prehĺbenie produktových vedomostí a osobnostný rast.
- Aktivity zamerané na budovanie tímu (súťaže, večierky a mnoho iného).
- Jedinečné spojenie – obchodnícka pozícia + TPP + pevná zložky mzdy + pohyblivá odmena podľa vášho výkonu na mesačnej báze.
- 3 týždne školení počas prvého roka .
- 5 dní voľna nad rámec zákona.
- Notebook, telefón na služobné účely.
- Príspevok na ošatné.
- Stravné lístky.
- Súťaže o dovolenky.
- Teambuildingové aktivity.

Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • samostatnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Do nášho tímu Poštovej banky hľadáme:
- Osobnosť s chuťou pracovať a rozvíjať sa.
- Toho, kto si chce plniť svoje sny v pracovnom i osobnom živote.
- Tých, ktorí sa radi učia niečo nové.
- Vytrvalých ľudí, ktorí sa neboja odmietnutia.
- Človeka s citom pre obchod, ktorý obohatí náš celoslovenský tím.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • cieľavedomosť
  • empatia
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:
PB PARTNER, a. s.
Dvořákovo nábrežie 4
81102 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421901798844