Konzultant pre zákaznícke centrum s AJ+NJ/ AJ+FJ

17.09.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Telefonická, mailová a chat komunikácia so zákazníkmi
  • Administratívna práca , agenda objednávok v internom systéme
  • Riešenie zákazníckych požiadaviek a sťažností
  • Poskytovanie informácií zahraničným zákazníkom ( rakúsky, nemecký, francúzsky a anglický trh )
  • Každodenná komunikácia v cudzom jazyku
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
  • Možnosť výberu spolupráce hlavný alebo vedľajší pracovný pomer, možnosť prispôsobenia pracovných dní
  • Zľava na firmou poskytované služby a produkty
  • Školenia a osobnostný rozvoj
  • Každodenná komunikácia so zahraničnými zákazníkmi
  • Dvojtýždňový zaškolovací proces, týždeň vo Viedni
  • Fixná odmena + provízie, platené nadčasy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • Aktívna slovná a písomná znalosť AJ a NJ na úrovni C1, prípadne kombinácia AJ a FJ
  • Práca v medzinárodnom prostredí
  • Prozákaznícky prístup, komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu a tímový hráč
  • Skúsenosť v oblasti customer care / service
  • Ochota pracovať na zmeny a víkendy
  • Svoje životopisy zasielajte prosím v ANGLICKOM JAZYKU