Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Junior Java vývojár s angličtinou len B1 (JO-1705-352941)

22.09.2017 CPL Jobs
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Position information

Place of work:
Job description, position information:

Si krátko po škole a rozhodol si sa venovať Java programovaniu? Dobre robíš. Ak máš k tomu navyše drive a chuť podieľať sa na zaujímavých projektoch, u nášho klienta môžeš- budeš mať výborné zázemie a priestor učiť sa nové veci.

Zodpovednosti

Java Junior Developer sa spolupodieľa na dizajne integračných riešení a vývoji rozsiahlych informačných systémov v programovacom jazyku Java / J2EE. Úzko spolupracuje so senior technológmi pri nasadení a testovaní aplikácií a pri tvorbe technickej dokumentácie. Preto je schopnosť tímovej spolupráce nevyhnutnosťou.

Požiadavky 

  • Vzdelanie: vysokoškolské z odboru informatiky
  • Dĺžka praxe: nerozhoduje
  • Jazykové znalosti: anglický jazyk – B1-B2
  • Znalosť Java / J2EE
  • Vývoj pomocou agilných metód programovania – SCRUM
  • Programátorská práca v Java-Enterprise s použitím Open Source Frameworks je nevyhnutnou podmienkou
  • Kreatívny prístup
  • Zdravý „drive“ a chuť učiť sa nové veci

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 180/300 EUR nákupnú poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na email

Súhlas kandidáta so spracovaním osobných údajov

Touto reakciou na pracovnú ponuku udeľujem spoločnosti CPL Jobs, s.r.o., so sídlom Vysoká 14, 811 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35 881 895, spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 31323/B (ďalej len “CPL“) súhlas so spracúvaním všetkých mojich osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytnutých CPL, na účely realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam, alebo akúkoľvek inú relevantnú pracovnú pozíciu v budúcnosti. Rovnako súhlasím so spracúvaním údajov spojených s mojou fyzickou identitou, v prípade, že je súčasťou poskytnutých údajov aj moja fotografia. Zároveň vyhlasujem, že všetky poskytnuté údaje, sú správne, pravdivé a aktuálne a súhlasím s ich poskytnutím a sprístupnením tretej strane, najmä ostatným organizačným zložkám skupiny CPL a klientom CPL, v medziach sledovaného účelu, tj. realizácie výberového konania na pracovnú pozíciu. Tento súhlas udeľujem až do jeho písomného odvolania na základe mojej vlastnoručne podpísanej žiadosti doručenej do CPL. 

Salary offered:
By agreement
Starting date:
agreement (ASAP)
Contract type:
full-time

Requirements on employee

Language skills:
English (Intermediate)
Other skills:
Not specified