Brigáda na leto - práca s videami, dátami (vidrographer)

21.08.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Baví ťa práca s videami? Vytváranie videa,jeho editácia, nahrávanie video sekvencié z obrazovky a podobme? Máme pre teba skvelú brigádu na leto na plný úväzok v termíne 1.7.2017-15.9.2017. Práca na 8 h denne 5 dní v tyzdni.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- vytváranie videa, vrátane navrhu video skriptov
- vytvorenie video animácie, nahrávanie video sekvencií z obrazovky
- editácia videa, tvorba postsynchrónov (hlas)
- ďalšia podpora tímu v rámci projektu
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
01.07.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
Information Technology